Sancaktepe Nakliyat

Sancaktepe nakliyat hizmetini uygun fiyata yerine getirmekteyiz. Özel eşya taşıma hizmetinde eşyaların hasar görmemesi için profesyonel evden eve hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

Sancaktepe Nakliyat Firması
Sancaktepe Nakliyat

Bu konuda profesyonel firmalar, eşyanızın zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır.  Keşif ekibi taşınacak eşyanın keşif ekibi tarafından incelenmesi, taşıma hizmetinin problemsiz gerçekleşmesi için önemlidir.  Paket işlemi için gerekli malzeme, kapalı kasa ve asansör aracı için uygun boşluk belirlenmektedir. Pencere ve kapı genişliği, asansör aracını engelleyecek elektrik telleri ve ağaçlar, bu aşamada incelenmektedir.  Sözleşme, sigorta, paketleme elemanı, paketleme malzemesi ve marangoz hizmeti gibi konular keşif işlemi esnasında karara bağlanmaktadır. Ücret de bu aşamada belirlenmektedir. Kırılabilir eşyaların özel paketlenmesi ve mobilyanın kolay taşınmasını sağlayan marangoz hizmeti, önemli konulardan biridir. Özel poşetler, balonlu naylonlar ve özel kutular, bu aşamada kullanılmaktadır. Marangoz hizmetinde, dolaplar ve mobilyalar vidalı kısımdan ayrılmaktadır.  Dolapların ve mobilyaların kolay taşınması için marangoz hizmetine ihtiyaç vardır. Mobilyalar ve dolaplar, balonlu özelliğe sahip naylonlara sarılmaktadır.

Sancaktepe evden eve nakliyat alanında kurumsal bir hizmet sunmaktayız. Eşya taşıma sistemimiz profesyoneldir. Kırılma ihtimali olan ve özel kutulara yerleştirilen eşyaların kutuları, asansörlü araçla en son indirilmektedir. İlk indirilen eşyalar ağır eşyalardır. Koltuk, kanepe ve dolap gibi ağır eşyalar, kapalı kasa aracın en alt kısmına yerleştirilmektedir. En üste en hassas eşyanın kutusu gelecek şekilde istifleme yapılmaktadır. Boşluk kalmayacak şekilde eşyalar özenle yerleştirilmektedir. Eşyaların indirilmesi işleminde de asansörlü araç kullanılmaktadır. Asansörlü araçla eşya indirme işleminin ardından, eşyaların düzenlenmesi için de eleman tahsis edilmektedir. Sultanbeyli nakliyat işleri; hemen her kesimden insanın çeşitli gerekçelerle taşınmaya ihtiyaç duyması sonucu yapılmaktadır. Taşınmaya söz konusu eşyalar bir adresten diğerine taşınırken güven içerisinde yer değiştirebilmelidir. İnsanlar kıymet verdikleri eşyaların zarar görmesi korkusu ile taşınma işlemlerinden ve nakliye şirketlerinden çekinirler. Taşınma işlemi herkes için bir kabus demektir. Taşınma esnasında eşyalara zarar gelmesi, bu zararın karşılanması, zarar gelmemesi için alınacak önlemlerin hepsi Sancaktepe nakliyat firmaları tarafından alınacak önlemler kapsamındadır.

Fiyat Teklifi Al