Hasanpaşa Evden Eve Nakliyat

Hasanpaşa evden eve nakliyat olarak her zaman profesyonel hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Müşterilerimizin görüş ve isteklerini ele almaktayız. Şirketimiz kendi alanında ve özellikle İstanbul çapında nakliye konusunda köklü bir şirkettir.

Hasanpaşa Nakliyat
Hasanpaşa Evden Eve Nakliyat

Hasanpaşa evden eve nakliye hizmeti, eşyalarınızın güvenle taşınması için çalıştığımız hizmetlerimizden biridir. Taşınma esnasında öncesinde ve sonrasında verilen hizmet müşterilerimiz için büyük önem taşımaktadır. Karşılaşılabilecek problemlerin çözümlendirilmesi müşteri ve firma arasındaki iletişim, yapılan işin düzenli yapılması gibi kriterler nakliye işine kalite sağlamaktadır. Nakliye firmaları geçen süre boyunca bu tarz kriterlere bağlı kalmamış ve insanların nakliyat işine tereddüt ile yaklaşmasını sağlamışlardır. Şirketimiz her işinde özen, dikkat ve büyük ilgi göstererek eşyalarınızın güvenli bir biçimde nakliye olmasını sağlamaktadır. Şirketimiz sorumluluğunu aldığı her nakliye işine özgü çözümler üreterek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Peki, evden eve nakliyatın her evresinde farklı ve disiplinli bir çalışma gösterdiğimiz hizmetler nelerdir? Gelin birlikte bakalım:  

Hasanpaşa nakliyat sırasında bireylerin ve firmaların birtakım sorumluluklar alması gerekmektedir. Bu sorumluluklar firma ve bireyler arasında fikir ayrılığı ve yanlış anlaşılmaların önüne geçilmesi için gereklidir. Bu tarz sorumluluklar nakliyat işini hızlandırarak kaliteli bir hizmet sunulması hususunda önemlidir. Eşyası nakliye edilecek kişi eşyalarının güvenli bir şekilde nakliyesinin yapılmasını ve zarar görmeden gideceği adrese ulaşmasını istemektedir. Buna rağmen bazı nakliyat firmaları bu hususu göz önünde bulundurmadan müşteri ile dürüst bir iletişim içerisinde olmadığı görülür. Yanlış iletişim sonucu ise müşteri mağduriyeti ortaya çıkar. Hasanpaşa evden eve nakliyat olarak yaptığımız nakliye işlerinde iletişime dikkat ederek müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Bu bilgilendirme esnasında yanlış anlaşılmalardan uzak durmak için müşterilerimiz ile paylaştığımız veriler şu şekildedir: Ekspertiz hizmeti nakliye için gerekli olup müşteri memnuniyeti açısından önemli bir faktördür. Ekspertiz hizmeti ile ön görüşmede eşyalarınızın boy ve cinsine bakılarak bir fiyat çıkartılır. Ardından size teklif olarak sunulur. Bazı Hasanpaşa evden eve nakliyat firmaları bu işlemi internet üzerinden yapmaktadır.

Hasanpaşa Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Hasanpaşa evden eve nakliyat fiyatları hususunda uygun seçenek sunmaktayız. Firmamız asla müşterisini mağdur etmemektedir. Ancak internet üzerinden fiyatlandırma yapılırsa eksik ya da fazla fiyat verme problemi ile karşılaşılmaktadır. Bu nakliye firmaları aldıkları sorumluluğu tam olarak üstlenmeden müşteri mağduriyetine sebep olabilir. Biz ise eşya taşınma gününden önce müşterimiz ile yaptığımız ön görüşmede ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Böylece yaptığımız işin karşılığını alarak müşterimizi zor durumda bırakmamaktayız. Biz Hasanpaşa nakliyat firması olarak güven politikası izleyerek müşterimiz için en uygun hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.  Nakliyat işi içerisindeki en önemli hususların başında paketleme işlemi gelmektedir. Peki paketleme işlemi eşya taşıma açısından neden önemlidir? Şirketimiz eşya taşıma süresi boyunca karşılaşılan olumsuz bir durumda eşyanız zarar görürse sigorta hizmeti ile mağduriyetinizi gidermektedir. Ancak bu tarz problemlerin önüne geçmek ve her ihtimali değerlendirmek açısından paketleme çok önemlidir. Ayrıca paketlemesi firmamız tarafından yapılmayan eşyalarınız sigorta kapsamına girmemektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamak için paketlemeyi biz üstleniyoruz.

Paketleme yaparken eşyaların kategorize edilmesi çok önemlidir. Çünkü taşıma öncesi paketleme sırasında bu işlem düzensiz yapılırsa karışıklığa sebep olabilir. Eşyalar tek tek kırılabilecek eşyalar, delinebilecek parça eşyalar gibi kategorilere ayrılıp sınıflandırılır. Bu sınıflandırma işleminden sonra kendi kategorisinin gerektirdiğince paketlenir ve aynı düzende araca yükleme işlemi yapılmalıdır. Biz bütün bu kriterlere dikkat ederek düzenli istiflenmiş eşyalarınızı götürdüğümüz adreste de düzenli bir şekilde yerleştirerek işimizde disiplin ve kalite sağlıyoruz. Hasanpaşa nakliye hizmeti almak isteyenlerin arasında son zamanlar için birçok firmanın ismi duyulmuştur. Bu firmalar rekabeti arttırmak için piyasa altında fiyatlar verseler de eksik hizmet ile müşteri mağduriyetine yol açmışlardır. Biz müşterilerimiz için her türlü sorumluluğu alarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Biz işimizi iyi yapıyoruz ve nakliye işi yapmadan bizimle görüşmenizi tavsiye ediyoruz.  Sultanbeyli nakliye olarak her zaman uygun fiyatları sunuyoruz. Yılların vermiş olduğu deneyimle işimizi yerine getirmekteyiz. Sultanbeyli eşya depolama hizmetini de gerçekleştirmekteyiz.

Fiyat Teklifi Al