Hakkımızda

Sultanbeyli Nakliye, kurulduğu günden bu yana ilke olarak benimsediği her ayrıntıyı başarılı şekilde uygulamaya geçirmek için yola çıkmıştır. İstanbul evden eve nakliye hizmeti konusunda piyasada yer alan firmaların aksine müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassas davranmaktadır. Bu durumun en açık tabiri, işimizi gevene dayalı olarak yapmamızdır. Güven ilişkisi içerisinde kaliteli çalışmalar ile eşyalarınızı taşımaktan öte başkaca amacımız yoktur. İstanbul nakliye firmaları arasında yer alan şirketimiz, eşyalarınızı emanet gözü ile görüp onları bu hassasiyette taşır. Nakliye işinin en başında hizmet kalitesi paketleme ile başlar. Biz, paketleme işlemi için baştan sona kendi sistemde bir taşıma sağlamaktayız. Daha net ifade ile biz eşyalarınızı sizin göstereceğiniz özenle eş doğrultuda hassasiyet göstererek taşımaktayız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere referans çalışmalarımızla kendisini ifade edecek başarılı bir firmayız.

Neden Sultanbeyli Nakliye?

Son yıllarda nakliye sektöründe varlığını gösteren birçok firma vardır. Bu firmalar ne yazık ki meslek konusunda yetersizlikleri sebebi ile insanların nakliye şirketlerine olan güvenlerini sarsmışlardır. Yaşanan bu üzücü durumların aksine; Sultanbeyli Nakliyat olarak biz sizler için öncelikle referanslarımızı kefil gösteriyoruz. “Bizim için önce müşteri” sözünü lafta değil uygulamada hayata geçiriyoruz. Bizimle irtibata geçen her müşterimiz ile öncelikle sunacağımız hizmet konusunda ayrıntılı bilgilendirme yapıyoruz. Müşterimizin aklında asla soru işaretine yer vermeyecek şekilde şeffaf bir tanıtım süreci geçirdikten sonra karşılıklı yazılı anlaşma ile yolumuza devam ediyoruz. Şirket olarak bilincindeyiz ki; bir müşterinin eğer gerçekten güvenini esnaf olarak kazanırsanız, o müşterinin ulaştığı her insan sizin potansiyel müşteriniz demektir. İşte nakliye işimizin temelinde bu anlayış ile ilerlemekteyiz. Evet, işimiz eşya taşımak. Ancak sadece eşya taşımakla bitmeyen bir iş. Biz eşyalar ile birlikte bir kamyon dolusu güven taşıyoruz. İnsanların bize olan güveni sayesinde nakliye sektöründe İstanbul genelinde listenin ilk sıralarında yerimizi aldık. Her zaman bu kaliteli eşya taşıma anlayışımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

Misyonumuz

İstanbul Sultanbeyli Nakliyat firmaları arasında yıllardır güvenle eşya taşıma işi yapan şirketimiz kurulduğu günden bu yana Sultanbeyli haricinde misyonu gereği hedefine ulaşarak İstanbul genelinde bütün ilçelere hizmet vermektedir. İstanbul nakliye firmaları arasında en çok tercih edilenler arasında yerini almıştır. Misyonumuz gereği, İstanbul’da sunduğumuz hizmeti sınır illere kadar sunma gayreti içerisindeyiz.

Vizyonumuz

Sultanbeyli Nakliye olarak vizyonumuz, İstanbul’ un Sultanbeyli ilçesinde başladığımız bu yolculuğa Türkiye’ nin her yerine bütün illere nakliye hizmeti sunmaktır. Bu sayede, firmamız şehirlerarası nakliye firmaları konusunda da ilk sıralarda yerini alacaktır. Aynı zamanda kalitesi ve sunduğu güven profili ile her zaman sizler için en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir. Türkiye sınırları içerisinde nakliye hizmeti sunmak üzere nakliye araç filomuzu ve ekibimizi genişleterek sektörün lider firması olmayı hedefliyoruz.

Fiyat Teklifi Al